.

.

New
Супер-тенок G-енергија N300V5 60A 300W LED Дисплеј Напојување поддршка 220V AC Влезен Напон се користи за LED екран

Супер-тенок G-енергија N300V5 60A 300W LED Дисплеј Напојување поддршка 220V AC Влезен Напон се користи за LED екран

DEN 16848.00

Стока
Достапно.

Тенок G-енергија N300 V5 300 W LED Дисплеј Напојување , 3 CM Дебелина поддршка 220 V AC Влезен Напон
Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштат
порака до мене. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме

Детали

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
ЕМК,CE
Број На Модел На:
N300V5
Висина:
Други
Ширина:
other
Карактеристики:
Напојување
Бренд Име:
Evercollectvision
Должина:
other
Напон:
200-240Vac,47-63Hz
Влезен Напон:
200-240Vac,47-63Hz
Излезна Моќност:
300W Max моќ
Работна температура:
-30~+60
Температура на чување:
-40~+100
Веднаш исчезнува топлина:
воздух за ладење
Големина:
195*110*30
Applicance Место:
Рекламирање Медиуми,Концерт, ТВ шоу,Супер ,Центар, Забава
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти