.

.

New
20pcs/многу 5050 RGB 3leds бела школка инјектирање предводени од модулот ,epistar чип,12V,0.75 w, RGB led модул 2 години гаранција,led знаци

20pcs/многу 5050 RGB 3leds бела школка инјектирање предводени од модулот ,epistar чип,12V,0.75 w, RGB led модул 2 години гаранција,led

DEN 573.00
DEN 609.60

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Спецификации :
гаранција : 1 година
животен век : >40000h
број на led : 3pcs
Прозрачна флукс : 95-110lm
заштита одделение : IP67
влезен напон : DC12 V
осветлување извор : SMD5050
Сертификација : CE & ROHS
Потрошувачка На Енергија : 0.72 W
Емитуваат Боја : RGB
зрак агол : 160 - 180 степен
Стои на струјата : 150m A на (Typ.); 170m A (Макс.)
Пакет Содржина :
20 PCS *3 led 5050 модул / 20pcs парче

Детали

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Должина:
78mm
Карактеристики:
висока осветленост
Висина:
8мм
Ширина:
15mm
Број На Модел На:
5050-Модули-3
Место на Потекло:
Guangdong, Кина копното
Гаранција:
1 година
Број на LED Чип:
3pcs
боја:
RGB
LED Чип Модел:
SMD5050
Водоотпорен:
IP67
текст vottage :
DC12V
моќност:
0.72 w
is_customized:
YES
Свеж

Избор на клиенти