.

.

New
БЕЛА жица IP68 DC12V влез 12mm преку-дупка RGB LED депонија јазол;100pcs низа

БЕЛА жица IP68 DC12V влез 12mm преку-дупка RGB LED депонија јазол;100pcs низа

DEN 960.00

Стока
Достапно.


БЕЛА жица IP68 DC12 V влез 12mm преку-дупка RGB LED депонија јазол;100pcs низа
Карактеристики :
1. Adpots висок квалитет 8мм 0.24 w круг шапка RGB LED како осветлување извор.
2. Со добар proection ниво. може да се постигне IP68.
3. RGB боја променливи,депонија RGB,група контролирани;една цела низа трае само 3 dmx канал
4. Тоа е лесно за инсталација, се отвори дупка.
5;добри водоотпорен тип,IP68, отценети,епоксидна смола исполнет
6;користење на 20 AWG cabe,со добра ладно отпор способност
7 : работи со dmx матрица контролер,или PWM controll,on-line контролер.итн
Спецификација :
Дел No
РА-12mm-RGB-12 V-W
Боја
RGB боја променливи,депонија RGB,група контролирани;една цела низа трае само 3 dmx канал
LED Количина
1pcs 8мм круг шапка 0.24 W RGB LED
Текст Volt
DC12 V
Максимална струја
20 MA
Max Моќ
0.24 W
Возачот метод
Константен напон коло
Димензија
12mm дијаметар(отвори дупка)
Агол на гледање
100-120degree
Заштита Ниво
IP68
Сертификација
CE и Ro HS
Стандардната конекција
100pcs модул по string
Стандардна должина на жица
100mm
СИТЕ БЕЛИ ЛИНИИ
Домување
транспарентен ПВЦ
Фиксна начин
се отвори дупка
Животен век
35000 часа
Гаранција
Операција температура
-40 -50
Продавница температура
-50 -60

Детали

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS
Напон:
12V
Карактеристики:
1
Број На Модел На:
РИТА
Бренд Име:
РИТА LED
Свеж

Избор на клиенти