.

.

New
5M 50LED 10M 100LED 3AA Батерија Управувана LED String Светла за Божиќ Партија Свадба Декорација Flasher Самовила Светла

5M 50LED 10M 100LED 3AA Батерија Управувана LED String Светла за Божиќ Партија Свадба Декорација Flasher Самовила Светла

DEN 203.00
DEN 316.32

Стока
Достапно.


5 M 50 LED 10 M 100 LEDS 3*АА Батерија Управувана LED String Светла за Божиќ Гарланд Партија Свадба Декорација Божиќ Flasher Самовила Светла
Карактеристики :
Висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија
Надворешна и внатрешна декорација светлина
Светло до вашиот одмор партија со светкави string светла
Одлично за божиќ, свадба, партија или друга прослава прилики
Ова ДОВЕДЕ string светлина е водоотпорен ,сепак battteries кутија не .
Погоден за такви прилики, како свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс,
дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала,
Градината и на сцената и така натаму
Опис :
Напојува со 3* АА батерии (не се вклучени)
Материјал : бакар жица
Должина : 5 M
Led количина : 50 LEDS
3 mode : ON(стабилна на); Блиц; OFF
Е водоотпорен : Да,батеријата кутија shoulded биде заштитено добро, доколку се користи во дождливите денови
Напон : 4.5 V
Пакетот Вклучува :
1 X 5m 50 led Батеријата string светла(батерија, не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.

Детали

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
5m 50leds, 10m 100leds
Тип На Објект:
Лента
LED Чип Бренд:
Epistar
Боја Temp(К):
3000k-10000k
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Лента тип:
Круг 2-жица
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Енергија:
Секогаш На
Просечен Живот (часот):
35000hrs
Број На Модел На:
LED string светлина
Led Диоди Број/M:
10leds/m
Бренд Име:
WONKIN
LED Чип Модел:
led сијалица
Спецификации (монистра светлина / m):
50LEDs
Напон:
4.5V
Потрошувачка на енергија (W/m):
0.5 W/M
Име На Модел:
LED string светлина
Свеж

Избор на клиенти