.

.

New
Висока Осветленост 5M SMD Бела LED Лента 2835 24V 45-55w/5meter Навистина 0.2 W LED Брзи Превозот Преку Regisiter Воздух Mail

Висока Осветленост 5M SMD Бела LED Лента 2835 24V 45-55w/5meter Навистина 0.2 W LED Брзи Превозот Преку Regisiter Воздух Mail

DEN 458.00
DEN 458.40

Стока
Достапно.


П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со следење на број, а ќе можат да се следат до пратката статус
на соодветните веб-сајт.Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по reciving плаќање
4.

Детали

Емитуваат Боја:
4000K, 6000K, 3000K
Wattage:
45 To 55W
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
100000
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
ГШ-F2835-120/m(24V)
LED Чип Модел:
SMD2835
Напон:
24V
Бренд Име:
CNDIYLF
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Енергија:
Префрлете
Боја Temp(К):
4000K
Led Диоди Број/M:
120 компјутери/m
Потрошувачка на енергија (W/m):
10w/m
Спецификации (монистра светлина / m):
120pcs/m
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Свеж

Избор на клиенти