.

.

New
12V водоотпорен led лента Бесплатен Превозот LED Лента 5050 Златно-жолта 60LEDs/M 5050 300led семејство го одликува Супер светло

12V водоотпорен led лента Бесплатен Превозот LED Лента 5050 Златно-жолта 60LEDs/M 5050 300led семејство го одликува Супер светло

DEN 806.40

Стока
Достапно.


Производителот директно снабдување,обезбедување на Квалитет
Спецификација :
1.Тип : 5050 SMD LED
2.Извор на светлина : LED Светло
3.Зрак Агол : 120 Степен
4.Оперативен Напон : DC 12 V Треба да се трансформира приклучоци
5.LED Количина : 30 LED/m - 150 LED Вкупно
6.LED Лента Должина : 5 M Должина
7.Се тркалаат Големина : 5000mm x 10мм
8. Водоотпорен : Да
Пакет Содржина :
5 M LED Лента Единствена Боја на Светлина

Детали

Емитуваат Боја:
Златно Жолта
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Боја Temp(К):
-
сертификација:
CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD5050
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Led Диоди Број/M:
30 компјутери/m
Напон:
12V
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
5050-30
Потрошувачка на енергија (W/m):
-
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти