.

.

New
LED Лента Светлина SMD3528 5m 60LED/m Единствена Боја на Топло Бела,Црвена,Зелена,Сина,Бела,Жолта Адаптер 2A DC12V Не-Водоотпорен

LED Лента Светлина SMD3528 5m 60LED/m Единствена Боја на Топло Бела,Црвена,Зелена,Сина,Бела,Жолта Адаптер 2A DC12V Не-Водоотпорен

DEN 365.00
DEN 561.60

Стока
Достапно.

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
LED Лента Светлина SMD3528 5m 60 LED/m Единствена Боја на Топло Бела,Црвена,Зелена,Сина,Бела,Жолта Адаптер 2 A DC12 V Не-Водоотпорен
LED Лента Боја : Црвена, Сина, Зелена, Бела, Жолта, Топло Бела LED Type : SMD3528 LED Кол : 60 LED/M,300 LED/5 M
Големина : L5000mm (5 M) x W8mm Cuttable секоја 3 Led диоди заедно сечење знаци
Пакет : 5 Метри / Ролна
Напон : DC 12 V
Адаптер
Излезна Струја : 2 A Приклучок : САД/ЕУ
Влезен Напон : AC100-240 V
Излезен Напон : DC12 V
Гаранција Време : 1 години
Боја : Црна
Кабелот за напојување Должина : 1 M(Приближно)
1 * LED Лента Светлина S ingle Боја SMD3528 5 M Не-водоотпорен 1 * Моќ Suppl y DC12 V 2 A ЕУ/САД
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Испорака Методи :
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
GAINLUMEN
Просечен Живот (часот):
30000
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Лента тип:
SMD
Боја Temp(К):
3000-6000k
Водоотпорен:
No
Потрошувачка на енергија (W/m):
4W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
SMD3528
Број На Модел На:
103562
Повод:
дневна соба
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Тип На Објект:
Лента
Свеж

Избор на клиенти