.

.

New
GU10 7W ПРЕДВОДЕНА од 3014 SMD 120 Пченка Сијалица заштеда на Енергија светилка 360 степени Топло Бела 85 - 265V

GU10 7W ПРЕДВОДЕНА од 3014 SMD 120 Пченка Сијалица заштеда на Енергија светилка 360 степени Топло Бела 85 - 265V

DEN 137.00
DEN 150.72

Стока
Достапно.

Боја : топло бела Производ Големина : Прибл 8.7 x 2.9 cm / 3.42 x 1.14 инчи (L x D) Производ Тежина : 31g / 1.09 оз Боја : топло бела
Производ Големина : Прибл 8.7 x 2.9 cm / 3.42 x 1.14 инчи (L x D)
Производ Тежина : 31g / 1.09 оз
Ова ДОВЕДЕ содржи 120 Led диоди, ултра светла, со осветлување агол од 360 степени.
долг животен век, обезбедување на нормална употреба на повеќе од 50.000 часа.
Ниска потрошувачка на енергија, висока осветленост, стабилни перформанси на висок квалитет на материјалите.
Лесно да се инсталира, наменета за G10 стандард.
Заштеда на енергија, зелена и еко-пријателски, е погоден за рециклирање.
Погодна за комерцијална зграда, кујна, канцеларија и изложба осветлување или светло можности
Оперативен напон : 85-265 V; Потенцијал : 7 W; LED Type : 3014 SMD; Светлосен флукс : 550 LM; светла боја : топло бела Боја температура : 2700-3500 K
Пакет листа : 1 x 3014 SMD GU10 Светлина
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детали

Бренд Име:
GX.Diffuser
Тип На Објект:
Лента
Свеж

Избор на клиенти