.

.

New
10 парчиња 3W Висока Моќност Топло Бела LED Светло Светилка Светилки

10 парчиња 3W Висока Моќност Топло Бела LED Светло Светилка Светилки

DEN 90.00
DEN 98.40

Стока
Достапно.

Високо-моќ ултра-висока осветленост LED LED светло долг живот Со грејач ,лесен за користење на Видео камерата, риба резервоарот, извор на светлина, светлината декорација Високо-моќ ултра-висока осветленост
LED LED светло долг живот
Со грејач ,лесна за употреба
Видео камера, риба резервоарот, извор на светлина, светлината декорација
Моќност : 3 W
Напон : 3.0 V~4.0 V DC
Актуелни : 700 м-р
Прозрачна флукс : 230~240 LM
Агол на гледање : 120 степени
Температура на бојата : 3000-3500 K
Емитуваат боја : Топло Бела
Пакет Содржина : 10 x LED Starlight
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Детали

Бренд Име:
GX.Diffuser
Тип На Објект:
Лента
Свеж

Избор на клиенти