.

.

New
110V 220V RGB 5050 SMD LED Лента контролори (моќ приклучок), 110V-240V ЛЕР лента RGB контролер 1pcs бесплатен превозот

110V 220V RGB 5050 SMD LED Лента контролори (моќ приклучок), 110V-240V ЛЕР лента RGB контролер 1pcs бесплатен превозот

DEN 287.52

Стока
Достапно.

) во плаќањето БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.1 cm(5050);
Содржина :
220 V приклучок X 1
Приклучок X 1
Задниот поклопец X 1
Опис :
1, Секој контролер опсег : може да се вози на SMD5050 30 метри, лесно да го инсталирате, издржливи.
Превозот
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
Тоа Е не може да работи 12v led лента
Answer : ___________________________ Note : 1 приклучок може да се поврзе 30 метри,' LED лента
Големина : 1.
Име на производ : 110 V 220 V LED 5050 лента RGB контролер(Приклучок)
Тоа може да работи само во 110-240 V висок притисок 5050 SMD Водоотпорен LED Лента.
&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се обрати. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на аукција затворање.
2, црна копчето центарот на контролорот, можете да ги контролирате светла со промена на бои, секој пат кога различни ефекти може да се менува бои.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Тип На Објект:
Лента
Потрошувачка на енергија (W/m):
8.64 W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
Лента тип:
SMD
Боја Temp(К):
RGB
Просечен Живот (часот):
50000
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Енергија:
Вртливата
Повод:
дневна соба
Водоотпорен:
No
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Бренд Име:
ASANZUO
LED Чип Модел:
SMD5050
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
FL-НП - RGB
Напон:
110-240V
Спецификации (монистра светлина / m):
60leds/m
Свеж

Избор на клиенти