.

.

New
DC12V LED лента 5050 RGB IP20 Не-водоотпорен 5050 LED лента RGB за затворен,КТВ итн. Бесплатен превозот

DC12V LED лента 5050 RGB IP20 Не-водоотпорен 5050 LED лента RGB за затворен,КТВ итн. Бесплатен превозот

DEN 361.00
DEN 516.00

Стока
Достапно.


DC12 V LED Лента 5050 RGB IP20 Не-Водоотпорен со 24key RGB контролер
Опис На Производот
ЛЕР Флексибилни Газа, RGB, 60 компјутери SMD5050 по метар,IP20 Не-водоотпорен, DC12 V Карактеристики Бренд LED, гарантира светлината, подолг живот Пониски lumens деградација Добра боја конзистентност Типични Апликации Архитектонски декоративни осветлување, Граница/контурата осветлување, Итен безбедност осветлување, Walkway осветлување/Скалила акцент осветлување, Сокриени осветлување/Чове осветлување, Backlighting за signage писма/Channel писмо осветлување, Морски, Слаба светлина, Градина декорација Пакет Содржина 1pcs * 5m RGB led лента 1pcs * 24 Копче за RGB контролер (не се вклучуваат на батеријата) + . Ако сакате IP65 Водоотпорен RGB LED лента,ве молиме кликнете на следната слика : IP20 Не-водоотпорен :

Детали

Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
arteco
Боја Temp(К):
-
сертификација:
CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD5050
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
Потрошувачка на енергија (W/m):
5.76 W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
Број На Модел На:
LS-5050-RGB-L
Спецификации (монистра светлина / m):
60led/m
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Свеж

Избор на клиенти