.

.

New
LED Лента 5630 LED Светло 60led/M 5M/Многу 300LEDs ЛЕР Флексибилни Газа Светлината 12V Супер светла Бела/топло бела/Црвена/Зелена/Сина

LED Лента 5630 LED Светло 60led/M 5M/Многу 300LEDs ЛЕР Флексибилни Газа Светлината 12V Супер светла Бела/топло бела/Црвена/Зелена/Сина

DEN 190.00
DEN 237.12

Стока
Достапно.

Идеален за декорација на градење на контурите, пејсажи осветлување, забава теми, 2.Ве молиме договорот мене во прв пат. Политика за наплата Доколку имате било каков проблем во врска со нарачката. -Долг животен век 50.000 часа -Флексибилна лента за curving околу наведнува -Целосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблем -Ултра-светли но работи на ниски температури -Ниска потрошувачка на енергија. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.Ако треба да се вратат или размена на пакет , ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Спецификација : Работен Напон : 12 V DC Водоотпорен : IP65 Емитуваат Боја : бела/топло бела/Кул бело/црвено/зелена/сина LED Кол : 60 LEDs/Метар Видите агол : 120 °До 140 ° Работна Температура : -20 °До 50 ° PCB Материјал : FPC Големина : L500cm Примена : 1.
LED Лента 5630 DC 12 V Флексибилни LED Светло 5 M/еез Функција : -Супер светло 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност. Ние ќе го избере и организира разумен превозот начин според вашата цел и пакет големина. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање. Ви благодариме за вашата поддршка.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа и понуда на најдобри услуги.И storefronts, бар, ноќен клуб, на улица, тротоарот, дек, парк, тремот, скалите, оградата, таванот, или патеката Пакет се Вклучени : 1 Ролна X LED Лента на Светлина (Не вклучуваат IR-Далечински и Напојување) Детали се прикаже :
Превозот политика Почитувани клиенти,Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на информации за Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.

Детали

Емитуваат Боја:
сина, зелена, црвена, Бела, кул бело, топло бела
боја:
IP20 Не Водоотпорен, IP65 Водоотпорен
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Број На Модел На:
5630
Боја Temp(К):
3000-6000k
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
SMD5630
Повод:
дневна соба
Енергија:
Секогаш На
Водоотпорен:
Yes
Led Диоди Број/M:
60
Бренд Име:
gooit
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Напон:
5v
Свеж

Избор на клиенти