.

.

New
22-24LM/led DC24V 2835 led лента УПТ флексибилни два боја прилагодлив dimmable лента 112leds/m 10ММ PCB 100/многу DHL freeshipping

22-24LM/led DC24V 2835 led лента УПТ флексибилни два боја прилагодлив dimmable лента 112leds/m 10ММ PCB 100/многу DHL freeshipping

DEN 35640.00

Стока
Достапно.

22-24 LM/led DC24 V 2835 led лента УПТ флексибилни два боја прилагодлив dimmable лента 112leds/m 10ММ PCB 100/многу DHL freeshipping
GSRD-2835-112 1) Не-водоотпорен Флексибилни LED лента 2) SMD2835,EPISTAR,22-24 LM/led 3) 112led/m, 560led/5m/ролна 4) Боја : два боја (светска војна/Г.С. или светска војна/СЕВЕР или ЈУГ/Г.С.) 5) DC24 V,20 W/m 6) Големина : 5000x10x1.8 mm 8) Пакување : секој ролна да статична-отпорни торба 50reel/ЦТН,GW : 9.5 КГ,Meas : 52x33x25cm
Примена :
-Во затворена просторија или полу-отворено за користење како декоративни осветлување за фестивали, настани, емисии.
-Назад или работ осветлување за signage
-Архитектонски осветлување за крошна, коридор, прозорец, archway.
-Патека или контура одлуки, итн.
Производ Детали Слика :
топло бела само
кул бело само

топло бела и кул бело заедно
Примена Слика

Детали

Емитуваат Боја:
3000K и 6000k
боја:
бела ПХБ 10ММ
Wattage:
DC24V
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
GR-СЈАЈНА
сертификација:
CE,RoHS
Боја Temp(К):
3000K
Број На Модел На:
GSRD-2835-112
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
LED Чип Модел:
SMD2835
Напон:
24V
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Енергија:
Префрлете
Led Диоди Број/M:
112leds
Потрошувачка на енергија (W/m):
20w/M
Спецификации (монистра светлина / m):
112
pcb:
10мм
Пакување:
5Meter/ролна да статична-отпорни торба
IP го оценувате:
IP20 не водоотпорен
Гаранција:
2 години
Сертификати:
CE, ROHS
SMD:
SMD 2835 22-24LM/чип
моќност:
20w/M
Влезен Напон:
DC24V
боја:
топло бела, природата бела, кул бело
Свеж

Избор на клиенти