.

.

New
100 LED String Светлина 10M Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла гарланд AC 110V 220V отворено Водоотпорен led светилка 9 Бои led

100 LED String Светлина 10M Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла гарланд AC 110V 220V отворено Водоотпорен led светилка 9

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Карактеристики Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат. Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи. Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта. String Светлина со 100 LED светилки малку. Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен. Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично. Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл. Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн. Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше/Flash, Бавно/Исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен На.
Спецификација LED боја : Црвена/Зелена/Блу/Бела/Топло Бела/RGB/Розова/Виолетова
(Ве молиме да ни оставите порака, за која боја ви треба, инаку ние ќе испрати 220v) LED кол : 10m/100 парчиња Влезен напон : 110 V/220 V Plug стандард : САД/ЕУ String Светлина должина : Околу 10m Објект тежина : 150g Пакет се вклучени 1* 10m/100leds LED String Светлина

Детали

боја:
ЕУ 220v, НИ 110V
Тип На Објект:
Лента
Бренд Име:
Rodeker
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Број На Модел На:
Копчето батеријата led трепкане светлина
Повод:
Градина
Лента тип:
SMD
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
LED Чип Бренд:
Lumiled
Led Диоди Број/M:
30 компјутери/m
Енергија:
Префрлете
Водоотпорен:
Yes
Боја Temp(К):
2500k
Просечен Живот (часот):
50000H
Потрошувачка на енергија (W/m):
1W/m
Спецификации (монистра светлина / m):
10LED
Напон:
5V
LED Чип Модел:
F5
Свеж

Избор на клиенти