.

.

New
Нови 12/24V НИ АУ велика БРИТАНИЈА ЕУ 1А 2А 3А 5A 6A 7А 10A 100V-240V Конвертор Адаптер за Напојување Трансформатор за 5050 3528 LED Лента Светлина

Нови 12/24V НИ АУ велика БРИТАНИЈА ЕУ 1А 2А 3А 5A 6A 7А 10A 100V-240V Конвертор Адаптер за Напојување Трансформатор за 5050 3528

DEN 155.00
DEN 258.24

Стока
Достапно.


Спецификација :
Состојба : Нови 100%
Приклучете
Тип
На текст
Излез
Wattage
Тежина
Гаранција
САД/ЕУ/AU/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА
12 V 2 A
AC100 V~240 V-1.6 A-50-60 Hz
DC 12 V 2 A
24 W
91g
1 Година
12 V 3А
DC 12 V 3А
36 W
180g
12 V 5 A
AC100 V~240 V-1.8 A-50-60 Hz
DC 12 V 5 A
60 W
185g
12 V 7А
DC 12 V 7А
84 W
260g
12 V 8 A
AC110 V~240 V-1.6 A-50/60 Hz
DC 12 V 8 A
96 W
296g
12 V 10 A
DC 12 V 10 A
120 W
305g
Карактеристики :
-Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
-AC 100 V-240 V Адаптер DC 12 V 1А/2 A/3А/5 A/6 A/8 A/10 A Напојување
-Идеален за Полнење Украсување led Лента Осветлување
-AC : 100 V-240 V ( WORLD WIDE ПОКРИЕНОСТ)
-DC : 12 V
Должина на кабелот : За 100cm
-Моќ Поларитетот : Центар позитивни
Пакет содржина :
1 X 1А/2 A/3А/4 A5 A/6 A/8 A/10 A Напојување Адаптер Трансформатор 1 X Зелена адаптер 1 X НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU Приклучок (3А,5 A,6 A,7А,8 A,10 A вклучуваат plug 1А,2 A не вклучуваат приклучок)

Детали

Wattage:
US PLUG, UK PLUG, EU PLUG, AU PLUG
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Потрошувачка на енергија (W/m):
2.88 W/m
Енергија:
Движење
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
RANPO
Лента тип:
Круг 2-жица
Број На Модел На:
НИ АУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ 12V
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Led Диоди Број/M:
Други
Напон:
12v 220v 110
LED Чип Модел:
Други
Спецификации (монистра светлина / m):
O
Свеж

Избор на клиенти