.

.

New
Супер светло 5050 LED strip110V - 120V висок напон Топло Бела Цевка тип Водоотпорен флексибилни SMD led лента 60leds/M

Супер светло 5050 LED strip110V - 120V висок напон Топло Бела Цевка тип Водоотпорен флексибилни SMD led лента 60leds/M

DEN 2234.00
DEN 2352.00

Стока
Достапно.

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Бесплатен превозот : Бесплатен превозот за сите земји со следење на број од хонг конг пост , ве молиме проверете превозот пакување листа за детали. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме вратете Неисправни предмети во рамките на гарантниот рок(и во оригиналното пакување, ако е можно). ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Airmal. Две години Производителот Гаранција(со Исклучок на contrived штета или misusage ). Услови на испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод Објект се само превезува по плаќање во потврдено од страна на Зачувам.
Мора да посочуваат детали во пратката. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.9
Температура : -20 до 50°
Живот : 30000-50000 H
Боја temp : топло бела : 3000-3200 K ; чиста бела : 6000-6300 K
Зрак агол : 120
Материјал : FPC
Answer : ___________________________ Note : лента може да се намали според купувачот барање
1.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите
условите.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Детали

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Лента
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
LED Чип Модел:
SMD5050
Број На Модел На:
sapell
Извор На Енергија:
AC
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Напон:
110V
Боја Temp(К):
5500K
LED Чип Бренд:
Epistar
Водоотпорен:
Yes
Енергија:
светлина
Повод:
Плоштад
Потрошувачка на енергија (W/m):
14W/m
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција:
2
is_customized:
Yes
Wattage:
14.8
Свеж

Избор на клиенти