.

.

New
4m DC5V WS2812B led пиксели srip,IP68,60pcs WS2812B/M со 60pixels;БЕЛА ПХБ,IP68;епоксидна смола исполнет во цевка

4m DC5V WS2812B led пиксели srip,IP68,60pcs WS2812B/M со 60pixels;БЕЛА ПХБ,IP68;епоксидна смола исполнет во цевка

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Детали

Емитуваат Боја:
Променливи
Тип На Објект:
Лента
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD5050
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
DC
Лента тип:
SMD
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Број На Модел На:
РА-WS2812B-60-IP68-2
Бренд Име:
РИТА LED
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Напон:
DC5V
Влезен Напон:
DC5V
is_customized:
Yes
Wattage:
57.6
Свеж

Избор на клиенти