.

.

New
30PCS 1m должина LED Профил за led лента светлина слободни DHL превозот led лента алуминиумски канал за домување Предмет Бр. ЛА-LP1307

30PCS 1m должина LED Профил за led лента светлина слободни DHL превозот led лента алуминиумски канал за домување Предмет Бр.

DEN 3888.00

Стока
Достапно.

4, Јасно / Полу-јасно Поклопец за вашиот избор. 2, Состаноци или кабинет осветлување led алуминиумски профил. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.ЛА-LP1307 led профил цртање : 6063 Anodised ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски Профил за слободни DHL превозот (3528 и 5050 SMD LED ленти може да се примени и во внатрешноста) Предност на Anodised ПРЕДВОДЕНА од алуминиумски Профил за слободни DHL превозот : 1, Наменети за флексибилни led ленти. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни во вашата локална место Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. направи лента подолг живот 3, Убаво алуминиум led профил прави flex лента повеќе домот. Осветлување осветлување или на одредени области 3.2 m должина или вашиот palce припаѓаат на DHL оддалечена Област, ние ќе брод на стоките преку Fed Ex или UPS. Алуминиум led профил за флексибилен или тешко LED ленти 2. Избриши / Полу-бриши / Млечниот Покривање на 1m должина 3.ЛА-LP1307 детали за Производот : Секој 1m/set вклучувајќи : (LED Лента не се вклучени) 1. Led алуминиумски профил за домување : 1m/set x 30set 2.

Детали

боја:
Полу јасно Маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
сертификација:
RoHS,CE
Ширина:
0.8cm
Извор На Енергија:
DC
База Тип:
Т-цевка
Употреба:
Затворен Осветлување
Број На Модел На:
ЛА-LP1307
Должина:
100cm
Гаранција:
3 Години
Напон:
12V
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Алуминиум+PC
Бренд Име:
ЛА·ОСВЕТЛУВАЊЕ
Wattage:
0-15w
Име на производ:
led алуминиумски профил
LED Профил Точка Бр.:
ЛА-LP1307
LED Профил боја Маска:
Полу-јасно
LED профил должина:
1m * 30
LED Профил Додаток:
(2 парчиња Крајот капи + 2 парчиња Клипови) * 30
Погоден за LED ленти до:
8мм ширина предводена од алуминиумски профил
IP одделение:
IP54 предводена од алуминиумски профил
Легура Или Не:
Е Легура
алуминиум боја:
сребрена боја
LED Профилот Апликација:
LED Лента, LED светло барови
Свеж

Избор на клиенти