.

.

New
5pcs 50CM V школка допре сензорот 5630 цврсти лента LED Лента Светлина Кујна led светло бар 36LEDs 12V LED Хард Лента бела

5pcs 50CM V школка допре сензорот 5630 цврсти лента LED Лента Светлина Кујна led светло бар 36LEDs 12V LED Хард Лента бела

DEN 1344.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt.Купувачи
бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот цена . Но треба да се плати на две начин превозот на товар. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности
Гаранција :
15 Дена Гаранција
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за враќање на средствата.Ако треба 5 V USB сензор лента ве молиме кликнете подолу за да ја купи
Најжешките предмети
Најдобра продажба на производи
Допрете лента IR лента ПИР лента 5 V USB лента
WS2811 led лента Ws2812 лента 1903 година во дресот на 5 V 12 V лента контролер
двојна боја лента V тип лента Изградена-во Тенка лента У лента
5050 RGB лента во жолта боја расте во дресот на Црвена/сина расте лента водоотпорен лента
12 V DC адаптер за напојување splitter Клип крајот капа
Плаќање :
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не се најде во
нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
Испорака :
1.
Пакет : (допир switch +SMD5630 12 V 0.треба DC splitter кликнете подолу за да ја купи
4. За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две
начин превозот на товар.Ви благодариме за вашата поддршка!
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари.

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
24 месеци
сертификација:
FCC,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
led лента
Е dimmable:
Yes
Ширина:
1.2cm
Карактеристики:
led лента
Бренд Име:
IKSLED
Напон:
12V
Должина:
50cm
Употреба:
Индустриски
Употреба:
Затворен Осветлување
Wattage:
16~18w
База Тип:
led лента
dimmable допир префрлате:
може да го контролира и исклучување
SMD:
висока светла 5630
Wattage:
16~18w/m
Лумен:
30~35lm/чип
LED чип:
72/m,36/0.5 m
боја:
2700~3500k,4000~4500k,6000~6500k,9000~10000k
шарени:
Сина,црвена,зелена
Телото:
интегрирани пластична цевка
Работен напон:
12v
Свеж

Избор на клиенти