.

.

New
допре сензорот LED Лента Светла Бела Топло Бела Ладно Бела 3pcs DC12V 5630 LED Цврсти Лента LED Цевка со V Алуминиум Школка

допре сензорот LED Лента Светла Бела Топло Бела Ладно Бела 3pcs DC12V 5630 LED Цврсти Лента LED Цевка со V Алуминиум Школка

DEN 974.00
DEN 1391.52

Стока
Достапно.


60 Дена Гаранција
Ако објектот е дефектен во рок од 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата .Ви благодариме за вашата поддршка!
.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt. За не-дефект на Објектот на купувачот бара да се плати за две
начин превозот на товар.ако ви е потребен полнач,ве молиме кликнете подолу за да го купат;
3.треба DC splitter кликнете подолу за да ја купи
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
Feeback :
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари. Ако има било какви проблеми со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да се даваат какви било негативни коментари. Ние ќе ви испратиме
нова по добивањето на неисправни објект.Јасно или млечниот маска? .Ви благодариме за вашата поддршка!
Ако сте задоволни со нашите производи, pls се чувствуваат слободни да ни даде позитивни коментари.
Пакет : (допир switch +SMD5630 12 V 0.сензор работи самостојно,ако сакате поврзете,треба во paralle.
Нашата услуга по ќе одговор во 24hourt. Но треба да се плати на две начин превозот на товар.Купувачи
бараат да се испрати назад на објектот и се одговорни за враќање превозот цена . Ве молиме оставете масажа,инаку ние ќе испрати млечниот капак. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.

Детали

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
24 месеци
сертификација:
FCC,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
led лента
Е dimmable:
Yes
Ширина:
1.2cm
Карактеристики:
led лента
Бренд Име:
IKSLED
Напон:
12V
Должина:
50cm
Употреба:
Индустриски
Употреба:
Затворен Осветлување
Wattage:
16~18w
База Тип:
led лента
dimmable допир префрлате:
може да го контролира и исклучување
SMD:
висока светла 5630
Wattage:
16~18w/m
Лумен:
30~35lm/чип
LED чип:
72/m,36/0.5 m
боја:
2700~3500k,4000~4500k,6000~6500k,9000~10000k
шарени:
Сина,црвена,зелена
Телото:
интегрирани пластична цевка
Работен напон:
12v
Свеж

Избор на клиенти