.

.

New
Бесплатен Превозот 2М/еез 25pcs/многу led осветлување алуминиумски профил led канал вдлабнати во мебел за декорација

Бесплатен Превозот 2М/еез 25pcs/многу led осветлување алуминиумски профил led канал вдлабнати во мебел за декорација

DEN 18288.00

Стока
Достапно.


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X36mm X27mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн

Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.


Детали

боја:
млечниот маска, транспарентен капак
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
елоксирани сребро домување
Употреба:
Пејзаж Осветлување
Број На Модел На:
YL3627
сертификација:
RoHS,CE
Должина:
200cm
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
YANGMIN
Гаранција:
3 Години
Напон:
12V
Е dimmable:
No
Ширина:
1.8cm
Wattage:
without LED chips inside
Должина:
2m/еез
маска:
млечниот/ транспарентен
Материјал:
Алуминиум+PC
Употреба:
за LED Лента домување
IP го оценувате:
IP20
Додатоци:
крајот капи+клипови
ПОВРШИНА:
елоксирани сребрена боја
Модел:
YL3627
Гаранција:
3 Години
Свеж

Избор на клиенти