.

.

New
P4.81 500*500mm умре-кастинг алуминиум кабинет за изнајмување led дисплеј

P4.81 500*500mm умре-кастинг алуминиум кабинет за изнајмување led дисплеј

DEN 13173.00
DEN 13866.24

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Yao Caixing Електронска компанија! www.ledycx.com
Се надевам дека ќе сакаат и да го изберат нас ,ви благодариме за вашиот surpport
Ние ќе се обидеме да се направи подобро и подобро во иднина
Имајте пријатен ден!!!
Шенжен Јао caixing Електронски Co.,LTD Додадете : Феникс Xingye Пат нема.1 Патот 26, 2, Fuyong Град, Град Шенжен,Кина 518100 ТЕЛ : + 86 0755- 36912927 Skype : 18617065053 whatsapp / Мобилен : +86 18617065053 E-mail : [email protected] com
Wc Разговор ID : 18617065053 Веб : www.ledycx.com

Детали

Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Бренд Име:
Јао Cai Xing
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P4.81
Екран функција:
Видео
Употреба:
Внатрешна
Пиксели:
4.81 mm
чип:
2121(црна)
Кабинетот Големина:
500mm*500mm
Dot/метри:
43.264
Кабинетот Резолуција:
104*104pixel
Кабинетот На Тежина :
10.8 kg/еез
Интерфејс Начин:
ЦЕНТАР-75(16scan)
Возење метод:
Постојан струја возење
Контрола методот:
Synchonous Контрола(LINSN)
Max Моќ:
32w/еез
гарантен:
3Years
Свеж

Избор на клиенти