.

.

New
12V 50cm P5 Бела SMD Автомобил Такси камион Заден прозорец Лизгање LED Дисплеј Табла со безжична Брзо Програмабилни Поддршка Автомобил Полнач

12V 50cm P5 Бела SMD Автомобил Такси камион Заден прозорец Лизгање LED Дисплеј Табла со безжична Брзо Програмабилни Поддршка

DEN 4054.00
DEN 4267.20

Стока
Достапно.


Направени за Внатрешна употреба линија порака Прилагодливи брзина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на. Персонализација на вашата порака што сакате, да ја истакнете вашата личност, моќен начин да се engrain вашиот бренд во вашите клиенти " ум
Екранот способност : Мулти Јазици,текст, број, симбол. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Пораката е светла и атрактивен за рекламирање >> User friendly програмски софтвер и упатство вклучени, поддршка на софтвер за надградба за целата користење животот ги зачувува пораките кои се : Поддршка за многу текст за екранот за заштеда на Енергија : Енергетски ефикасни, Прилагодлив 4 Ниво на Осветленост Оперативни Напојување : DC 5v +10% >> Операција напон +5 V ~ +12 V, работи одлично на компјутер, автомобил ,лаптоп, моќ банка, штекер. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.0 и Андроид 4. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Кога ќе се користи во автомобил, треба да се користи 2 A usb автомобил полнач поврзете usb кабел за да го напојува Лизгање Порака Знак! Програмабилни порака од Iphone, Android Телефон, Ipad и Таблет, Слободен Стан, да го преземете од App Store и Google Play, Пријателски и лесен за користење На соодветна големина! 20 x 4-инчен, 16 W x 96 L точки, поддршка до 200 програми, можете да ги зачувувате 2 M бајти, поддршка мулти-јазик на текст, време и слики во gif/jpg/bmp/png формат нема сиво слики, не за поддршка на времето за одбројување,температура,влажност и полна боја на слики на екранот 47 видови екранот активности вклучуваат статични, постојано се движат, ласерски, маска, дојдете, случаен итн, се зголеми продажбата и клиентите влијание; Wi-fi конекција програмабилни порака од Iphone и Андроид СТАН ( IOS 7.

Детали

Бренд Име:
Leadleds
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LLDP5-S1696W WIFI+12V
Употреба:
Внатрешна
Цевка Чип Боја:
Бела
Екран функција:
Текст
Пиксели:
5mm
Далечинска Контрола:
WIFI
Големината На Рамката:
500x96x15mm
Свеж

Избор на клиенти