.

.

New
G-енергија N300V5-A/C Тенок 5V 60A 300W LED Дисплеј Напојување , Големина 212*83*30мм 300W ЛЕД Видео Екран за Префрлање Напојување

G-енергија N300V5-A/C Тенок 5V 60A 300W LED Дисплеј Напојување , Големина 212*83*30мм 300W ЛЕД Видео Екран за Префрлање Напојување

DEN 740.64

Стока
Достапно.


G-енергија N300 V5-Тенок 300 W LED Дисплеј Напојување , Големина 212*83*30мм 300 W LED Префрлување Напојување
Големина : L*W*H =212×82×30ММ
Ако ви треба 110/220 V , pls посетете го линкот :
https : //lysonled.aliexpress.com/store/group/100-240 V-AC-Input/709678_508181476.html?
Важни информации за сите купувачи :
Led display модулот е посебен производ,тоа може да има боја/конфигурација/дупка demension
разликата ако се направи нарачки во различно време.
Професионален Пакет

Детали

Поддршка Јазик:
N300V5-А, N300V5-В
Бренд Име:
LYERAEEN
Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Број На Модел На:
G-енергија N300V5-А 300W Напојување
Екран функција:
Видео
Употреба:
Внатрешна и Надворешна
watts:
300W
Влезен Напон:
200~240VAC
Име на производ:
300W Тенок LED Дисплеј Напојување
Излезниот Напон:
5V
Ефикасноста на работата:
82%
Свеж

Избор на клиенти