.

.

New
Топла Продажба 1pc Кожа Занает Алатки Коска Папка За Кожа Постигнувајќи Виткање Creasing PaperHome рачно изработени модни Додатоци Топла

Топла Продажба 1pc Кожа Занает Алатки Коска Папка За Кожа Постигнувајќи Виткање Creasing PaperHome рачно изработени модни Додатоци

DEN 116.00
DEN 166.08

Стока
Достапно.


Спецификации :
Материјал : вол коска
Боја : бела
Должина : околу 150mm
Ширина : appro 23mm
Дебелина : 3мм
Како да го користите :
1.Стави кожа на работ на одборот и други тешко објекти,и да се притисне
rubed од страна на производот.Тоа може да притиснете чиста линија на кожа
2.Притиснете го работ на неколку парчиња на stitched кожа,полски работ на кожа
Пакетот вклучува :
1 x Коска Папка

Детали

Број На Модел На:
NO
Материјал:
кожа
Свеж

Избор на клиенти