.

.

New
4ft Вистинска Кожа Куче Одење Обука Поводник Тешки Отпорен на Вода Полно Зрно Кожа Доведе Браун За Средно Големо Куче

4ft Вистинска Кожа Куче Одење Обука Поводник Тешки Отпорен на Вода Полно Зрно Кожа Доведе Браун За Средно Големо Куче

DEN 815.52

Стока
Достапно.

Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Направен од едно долго парче од дебел премија одделение кожа да трае дури и преку екстремни услови на ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ - Полициски и Воени мерач обука тежина се справува дури и најсилните работни кучиња.com's центарот Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање на Сите врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот
. Ако вашиот купите повеќе од 2kg, ние автоматски ќе го избере експрес испорака ( DHL / ФЕДЕКС / UPS / EMS / Посебна линија ) за вас. Ако има било какви штети, ве молиме барањето за надомест на штета за курирска компанија веднаш, (Ние ќе ви помогнеме во барањето). Големина
Бесплатен превозот за повеќето земји. ПРЕМИУМ НИКЕЛ ПОЗЛАТЕН СОЛИДНА МЕСИНГ ЗАТВОРАЧ клипови на и надвор од јака лесно уште не раздвојување без ослободување од страна на тренерот. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни Повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемот за вас. Ако не можете да го добиете вашиот предмет во 6 недели, ве молиме ги споделите со нас сега, ние ќе ги провери тоа за вас. УБАВА, СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ - Отпорен на вода & дамки со минимална заштита, но сепак се чувствува еластична и нема да ви солза на вашите раце или се соберат на косата како најлон leashes кога обука, одење или трчање со вашето домашно милениче.

Детали

Големина:
M, L
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Функција:
Поместена
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ ИЗВЕДУВАЧ
Материјал:
кожа
Тип:
куче поводник
Материјал:
Вистинска Кожа
боја:
Браун
Ширина:
1.5cm/2.0cm
Должина:
120cm
Применливи Раси:
Медиум Големо Куче
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Јака Тип:
Основни Јаки
Свеж

Избор на клиенти