.

.

New
(10Pieces/Многу) Топла Продажба 120 см Должина Најлон Куче Миленичиња Поводник Доведе Солидна Боја Кученце Куче Води за Дневна Прошетка

(10Pieces/Многу) Топла Продажба 120 см Должина Најлон Куче Миленичиња Поводник Доведе Солидна Боја Кученце Куче Води за Дневна

DEN 570.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.


Име : (10 Pieces/Многу) Топла Продажба 120 см Должина Најлон Куче Миленичиња Поводник Доведе Солидна Боја Кученце Куче Води за Дневна Прошетка
Материјали : Најлон
Големина : XS - 1.0*120cm S - 1.5*120cm М - 2.0*120cm L - 2.5*120cm Боја : Црна/Црвена/Сино
Топло Тоа :
1,Азија димензии се помали од НАС/AU/велика БРИТАНИЈА големина обично .ве молиме бидете сигурни дека овие вистински мерења .и таму се 1-2cm грешка при мерење
2,ако имате било какви прашања .ве молиме да ми кажете ни во времето ,ние поддршка на Големо премногу.

Детали

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Куче Подигнат Тип:
Никој
Тип:
Leashes
Материјал:
Најлон
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Функција:
Најлон Солидна Јака
Производ ID:
WDL001
Свеж

Избор на клиенти