.

.

New
10 инчен метална школка BNC HDMI VGA AV интерфејс hd monitor display LCD компјутерски монитори

10 инчен метална школка BNC HDMI VGA AV интерфејс hd monitor display LCD компјутерски монитори

DEN 3420.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.


Име на производ : 10.1 инчен монитор
Производ модел : TB1016
16:10 приказна површина : 10.1 инчен
Најдобра резолуција : 1280 X800
Осветленост : 400 CD/m2
На освежете го оценувате : 60-75 hz
Сигнал текст интерфејс, VGA/AV/BNC/HDMI
Боја : PAL. NTSC
LED светлото : потенцираат
Трупот на авионот, големина : 240 X168 X32mm
Функцијата е по желба : компјутер/следат
Јазикот на менито : различни
Напојување : 12 v
Стандардни додатоци : BNC Кабел и мобилни моќ

Детали

Резолуција:
1280 x 800
Сооднос На Контрастот:
500
Вградениот Звучник:
Yes
Време На Одговор:
8ms
Екран Тип:
LED
Големина На Екранот:
10
Бренд Име:
ZGYNK
Вертикален Агол На Гледање:
175°
Приказ На Односот На:
16
Почетен Датум:
2016 година
Сооднос На Контрастот:
580
Примена:
Десктоп
Пиксели Теренот:
0.249 mm
Интерфејс Тип:
HDMI
Хоризонтална Агол На Гледање:
175°
Осветленоста:
400cd/m
Панел Тип:
IPS
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
TB1016
Големина:
10
Свеж

Избор на клиенти