.

.

New
Оригиналниот А+ Одделение 15 инчен LCD Панел LTA150XH L06 LTA150XH-L06 1024(RGB)*768 (XGA)

Оригиналниот А+ Одделение 15 инчен LCD Панел LTA150XH L06 LTA150XH-L06 1024(RGB)*768 (XGA)

DEN 5184.00
DEN 5760.00

Стока
Достапно.

По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 8-битни), Влезен Напон 3. По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен.
(2) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме оставете ни со 5 ѕвезди повратни информации. Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период.)
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени. Ве молиме не се подигне секој спор без комуникација.
(2) Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Оригиналниот А+ Одделение 15 инчен LCD Панел LTA150 XH L06 LTA150 XH-L06 1024(RGB)*768 (XGA) Панел Бренд 0 Панел Модел LTA150 XH-L06 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 15 Резолуција 1024(RGB)×768 (XGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 400 cd/m2 (Typ.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата. Твоето полно име, се препорачува,особено руската купувачи. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Исто така, времето за испорака не треба да се смета како причина кога ќе ја напушти неутрален негативни повратни информации, особено Воздух Пошта која понекогаш може да биде потребно подолго време за да се постигне отколку што се очекуваше.

Детали

Број На Модел На:
LTA150XH-L06
Тип:
TFT
Панел Модел:
LTA150XH-L06
Свеж

Избор на клиенти