.

.

New
Оригиналниот А+ Одделение 10.4 инчен LCD Дисплеј LQ10D13K за S-H-A-R-СТР 640(RGB)*480 (VGA)

Оригиналниот А+ Одделение 10.4 инчен LCD Дисплеј LQ10D13K за S-H-A-R-СТР 640(RGB)*480 (VGA)

DEN 3888.00
DEN 4320.00

Стока
Достапно.

Оригиналниот А+ Одделение 10.4 инчен LCD Дисплеј LQ10 D13 K за S-H-A-R-СТР 640(RGB)*480 (VGA) Панел Бренд S-H-A-R-Стр Панел Модел LQ10 D13 K Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 10.4 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) на Екранот на Режим на Површината Светлината Сооднос на Контрастот на Екранот Бои Одговор Rime Агол на Гледање Фреквенција Светилка Тип на Сигнал Интерфејс Влезен Напон Ro HS

Детали

Број На Модел На:
LQ10D13K
Тип:
TFT
Панел Модел:
LQ10D13K
Свеж

Избор на клиенти