.

.

New
12.1 инчен LCD Дисплеј За Toshiba LTA121C32SF 800*600 Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

12.1 инчен LCD Дисплеј За Toshiba LTA121C32SF 800*600 Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

DEN 4579.00
DEN 5088.00

Стока
Достапно.

)(Tr/Td) (ms) Агол на Гледање 80/80/80/80 на (Typ.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.
Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.
LCD е кршливи предмети.откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .1 Резолуција 800(RGB)×600 (SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 400 : 1 (Typ.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.
Квалитет :
Ние продаваме бренд-оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.7 M (6-бит + Hi-FRC) Одговор Rime 1.

Детали

Бренд Име:
MaiTongDa
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
Број На Модел На:
LTA121C32SF
Панел Модел:
LTA121C32SF
Свеж

Избор на клиенти