.

.

New
најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U26 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U26 индустриски LCD Дисплеј

DEN 32880.00

Стока
Достапно.

Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LJ640U26
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти