.

.

New
најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U80 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U80 индустриски LCD Дисплеј

DEN 37440.00

Стока
Достапно.


Trademanager : cn1001780246
.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LJ640U80
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти