.

.

New
најдобра цена и квалитет на оригиналниот LM64K837 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет на оригиналниот LM64K837 индустриски LCD Дисплеј

DEN 6960.00

Стока
Достапно.

ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Такси превозот се неповратни.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Trademanager : cn1001780246
. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LM64K83
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти