.

.

New
најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U32 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U32 индустриски LCD Дисплеј

DEN 19200.00

Стока
Достапно.


Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Такси превозот се неповратни.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Trademanager : cn1001780246
.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
lj640u32
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти