.

.

New
најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U27 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U27 индустриски LCD Дисплеј

DEN 48000.00

Стока
Достапно.

Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LJ640U27
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти