.

.

New
најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U34 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет на оригиналниот LJ640U34 индустриски LCD Дисплеј

DEN 19440.00

Стока
Достапно.

ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Trademanager : cn1001780246
.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Такси превозот се неповратни.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LJ640U34
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти