.

.

New
ТЕСТИРАЊЕ на Оригиналот A+ Одделение LTM07C383 7.8 инчен Автомобил GPS навигација LCD панелот на Екранот 12 месеци гаранција

ТЕСТИРАЊЕ на Оригиналот A+ Одделение LTM07C383 7.8 инчен Автомобил GPS навигација LCD панелот на Екранот 12 месеци гаранција

DEN 3024.00
DEN 3360.00

Стока
Достапно.

100% ТЕСТИРАЊЕ на Оригиналот A+ Одделение LTM07 C383 7.8" инчен Автомобил GPS навигација LCD панелот на Екранот 12 месеци гаранција

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LTM07C383
Тип:
TFT
Бренд Име:
MaiTongDa
Панел Модел:
LTM07C383
Панел Големина:
7.8 инчен
Свеж

Избор на клиенти