.

.

New
Оригиналниот А+ Одделение 5.7 Inch STN LCD Панел G242CX5R1AC 320*240 LCD Дисплеј

Оригиналниот А+ Одделение 5.7 Inch STN LCD Панел G242CX5R1AC 320*240 LCD Дисплеј

DEN 4665.00
DEN 5183.52

Стока
Достапно.


Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.
Ако,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.
Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Оригиналниот А+ Одделение 5.7 Inch STN LCD Панел G242 CX5 R1 AC 320*240 LCD Дисплеј
За G242 CX5 R1 AC Фото Детали :
За G242 CX5 R1 AC Опис на Производот : Brand Name : winni Тип : STN LCD Панел Број на Модел : G242 CX5 R1 AC Панел Тип : STN Панел Големина : 5.

Детали

Број На Модел На:
G242CX5R1AC
Тип:
TFT
Тип:
TFT
Панел Тип:
STN
Панел Резолуција:
320*240
Место на Потекло:
Јапонија
BN:
G242CX5R1AC
Свеж

Избор на клиенти