.

.

New
20.0 Инчен TFT LCD Панел M200FGE-L20 M200FGE L20 1600 RGB *900 HD WLED LCD Екран LVDS LCD Дисплеј 2ch,8-битни

20.0 Инчен TFT LCD Панел M200FGE-L20 M200FGE L20 1600 RGB *900 HD WLED LCD Екран LVDS LCD Дисплеј 2ch,8-битни

DEN 6912.00
DEN 7679.52

Стока
Достапно.


Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.

Детали

Бренд Име:
MaiTongDa
Број На Модел На:
M200FGE-L20
Резолуција:
16*2
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
Име:
CHIMEI INNOLUX
Свеж

Избор на клиенти