.

.

New
7.2 Инчен CSTN LCD Панел KHS072VG1AB-G00 640 RGB *480 VGA Паралелно Податоци LCD Дисплеј 8-битни

7.2 Инчен CSTN LCD Панел KHS072VG1AB-G00 640 RGB *480 VGA Паралелно Податоци LCD Дисплеј 8-битни

DEN 6480.00
DEN 7199.52

Стока
Достапно.

) Контраст Размер 25 : 1 (Typ.
Размената :
Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.
Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.)(VDD) Ro HS Да
За Нас :
Плаќање :
(1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union,T/T,се прифатени.
Ако,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 star Рејтинг.
Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фреквенција 75 Hz Светилка Тип CCF Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8-битна) Влезен Напон 3.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.
(3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.

Детали

Тип:
FSTN/CSTN
Број На Модел На:
KHS072VG1AB-G00
Панел Модел:
KHS072VG1AB-G00
Свеж

Избор на клиенти