.

.

New
Оригиналниот А+ Одделение 5.7 Inch STN LCD Панел SP14Q001-X 320 *240 QVGA Паралелно Податоци LCD Дисплеј

Оригиналниот А+ Одделение 5.7 Inch STN LCD Панел SP14Q001-X 320 *240 QVGA Паралелно Податоци LCD Дисплеј

DEN 5616.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.


Квалитет :
Ние продаваме бренд-оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.7 Инчи со Резолуција 320×240 (QVGA) Display Mode STN, Сина режим (Негативни), Transmissive Површината Brightness 65 cd/m2 (Typ.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.7 Inch STN LCD Панел SP14 Q001-X 320 *240 QVGA Паралелно Податоци LCD Дисплеј
За SP14 Q001-X Фото Детали :
За SP14 Q001-X Опис на Производот : Панел Бренд Панел Модел SP14 Q001-X Панел Тип STN-LCDPanel Панел Големина 5.
(3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.
Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Оригиналниот А+ Одделение 5.
Ако,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

Детали

Бренд Име:
MaiTongDa
Резолуција:
16*2
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SP14Q001-X
Тип:
STN
Панел Модел:
SP14Q001-X
Панел Тип:
STN-LCD Панел
Панел Големина:
5.7 inch
Резолуција:
320*240(QVGA)
Осветленоста:
65 cd/m2 (Typ.)
Екранот Бои:
Монохроматски
Тип На Светилка:
CCFL
Сигнал Интерфејс:
Паралелно Податоци (4-битни)
Влезен Напон:
5.0/-22.0 V (Typ.)(VDD/VEE)
Свеж

Избор на клиенти