.

.

New
SP10Q010 Оригинални А+ Одделение 3.8 инчен LCD Панел

SP10Q010 Оригинални А+ Одделение 3.8 инчен LCD Панел

DEN 7366.00
DEN 8184.00

Стока
Достапно.


4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас. Нашата онлајн продавница животи со вашите повратни информации. Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период.
(2) Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.
Испорака
1)превозот во Светот.
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект. Ве молиме контактирајте со нас. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .8" инчен LCD Панел

За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и испорака од Експрес можете да изберете. Ве молиме не се подигне секој спор без комуникација.
SP10 Q010 Оригинални А+ Одделение 3.
Повратни информации :
(1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на објектот.
(3) Враќа објект мора да имате оригиналниот пакет и се во добра состојба, ако е можно, треба да се обезбеди следење на број и се врати причина. Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.

Детали

Тип:
FSTN/CSTN
Број На Модел На:
SP10Q010
Панел Модел:
SP10Q010
Панел Тип:
FSTN-LCD
Панел Големина:
3.8 инчи
Свеж

Избор на клиенти