.

.

New
Semitransparent 5V 3.5 Цифра Сегмент EDS803 LCD Екран TN Тип Статични Возење 50.8x30.48x2.8мм

Semitransparent 5V 3.5 Цифра Сегмент EDS803 LCD Екран TN Тип Статични Возење 50.8x30.48x2.8мм

DEN 154.00
DEN 161.76

Стока
Достапно.


ЗАБЕЛЕШКА : имаме документи на повеќето производи во нашата продавница
Ако е потребно , контактирајте со нас : )
Производ Вовед :
1.Модел : EDS803
2.Изглед, Големина : 50.8×30.48×2.8 mm
3.Визуелна Област Големина : 45.72×16.51 mm
4.Визуелна Агол : 6 : 00
5.Оперативен Напон : 5 V
6.Возење Начин : статични
7.Display Mode : TN,позитивни екранот
8.Polaroid Тип : полу-транспарентно
9.Тип на врска : метал pin
Answer : ___________________________ Note : производот не вклучува светлото, ако треба светлото,можете да пребарувате во нашата продавница : )

Детали

Бренд Име:
IS
Тип:
TN
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LCD дисплеј
Свеж

Избор на клиенти