.

.

New
најдобра цена и квалитет TM121SV-02L11 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет TM121SV-02L11 индустриски LCD Дисплеј

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Такси превозот се неповратни.
Trademanager : cn1001780246
.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TS50NA07-15
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти