.

.

New
Оригиналниот А+ Одделение G121X1-L01 12.1 Инчен висока осветленост индустриски TFT LCD Панел

Оригиналниот А+ Одделение G121X1-L01 12.1 Инчен висока осветленост индустриски TFT LCD Панел

DEN 10217.00
DEN 11352.00

Стока
Достапно.


Оригиналниот А+ Одделение G121 X1-L01 12.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.1 инчи со Резолуција 1024(RGB)*768(XGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare(Haze 25%), Тешко coation(3 H) Осветленоста 600 cd/m2 (Typ.
Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.
Достоен Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент!!!.2 M(6-bit/6-бит+FRC) Одговор Rime 5/11 на (Typ.) Ro HS ДА
За нас :
Квалитет :
Ние продаваме бренд-оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.
Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.1 Инчен висока осветленост индустриски TFT LCD Панел, Панел Бренд 0 Панел Модел G121 X1-L03 Панел Тип a-Si TFT-LCD, Панел, Панел Големина 12.
Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.

Детали

Тип:
TFT
Број На Модел На:
G121X1-L03
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
12.1 инчен
Резолуција:
1024(RGB)*768(XGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
600 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
700
Екранот Бои:
262k/16.2 M(6-bit/6-бит+FRC)
Сигнал Интерфејс:
LVDS (1ch,6/8-bit)
Влезен Напон:
3.3/5.0 V (Typ.)
Панел Модел:
G121X1-L03
Свеж

Избор на клиенти