.

.

New
Оригиналниот А+ Одделение LP104S5-С1 LP104S5 Ц1 10.4 инчен LCD Дисплеј за LG LCD 800(RGB)*600 (SVGA)

Оригиналниот А+ Одделение LP104S5-С1 LP104S5 Ц1 10.4 инчен LCD Дисплеј за LG LCD 800(RGB)*600 (SVGA)

DEN 5616.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.


Оригиналниот А+ Одделение LP104 S5-С1 LP104 S5 Ц1 10.4 инчен LCD Дисплеј за LG LCD 800(RGB)*600 (SVGA) Панел Модел LP104 S5-С1 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 10.4 Резолуција 800(RGB)×600 (SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 13%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 220 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 15/30 на (Typ.)(Tr/Td) (ms) Агол на Гледање 55/55/40/40 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Тип на Светилка
CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

Детали

Бренд Име:
MaiTongDa
Број На Модел На:
LP104S5-С1
Тип:
TFT
Панел Модел:
LP104S5-С1
Панел Тип:
a-Si TFT-LCDPanel
Панел Големина:
10.4
Резолуција:
800(RGB)*600 (SVGA)
Осветленоста:
220 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
400
Свеж

Избор на клиенти