.

.

New
Пониска цена 10.4 инчен индустриски LCD Панел AA104SG01 со 800 rgb*600 vga

Пониска цена 10.4 инчен индустриски LCD Панел AA104SG01 со 800 rgb*600 vga

DEN 6048.00
DEN 6720.00

Стока
Достапно.

4 инчен индустриски LCD Панел AA104 SG01 со 800 rgb*600 vga
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Бренд Панел Модел AA104 SG01 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 10.
4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина. Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.
(3) Враќа објект мора да имате оригиналниот пакет и се во добра состојба, ако е можно, треба да се обезбеди следење на број и се врати причина. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
Се врати и враќање :
(1) ве Молиме да не известите ПОБРЗО доколку ставката што сте ја примиле е неисправен.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект. Исто така, времето за испорака не треба да се смета како причина кога ќе ја напушти неутрален негативни повратни информации, особено Воздух Пошта која понекогаш може да биде потребно подолго време за да се постигне отколку што се очекуваше.
Гаранција :
(1) Сите објекти ќе бидат строго проверени и се испраќаат со силна пакет. Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период.) Контраст Размер 500 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои/16.
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас. откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата .

Детали

Бренд Име:
MaiTongDa
Тип:
TFT
Број На Модел На:
AA104SG01
Панел Модел:
AA104SG01
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
10.4 инчен
Резолуција:
800 (RGB)*600 (SVGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
400 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
500
Тип На Светилка:
CCFL
Свеж

Избор на клиенти