.

.

New
10.4 Инчен индустриски LCD Панел G104SN03 V1 користи за 800 RGB*600 LVDS 20pin

10.4 Инчен индустриски LCD Панел G104SN03 V1 користи за 800 RGB*600 LVDS 20pin

DEN 5616.00
DEN 6240.00

Стока
Достапно.

) Екранот 262 K Бои/16.4 Инчен индустриски LCD Панел G104 SN03 V1 користи за 800 RGB*600 LVDS 20pin
Панел Бренд 0 Панел Модел G104 SN03 V1 Панел Тип a-Si TFT-LCD, Панел, Панел Големина 10.
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.) Ro HS ДА
Квалитет :
Ние продаваме бренд-нови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.
Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.2 M (6-bit/6-бит+Hi-FRC) Одговор Rime 10/20 на (Typ.
Повратни информации :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Размената :
Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.
Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.4 инчи Резолуција 800(RGB)×600(SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare(Haze 25%), Тешко coation(3 H) Осветленоста 230 cd/m2 (Typ.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 - 30 дена.
Гаранција :
Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда Рејтингот
Бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.
Испорака :
Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.
Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.
Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 - 20 дена
Испрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от трае 3-5 дена.

Детали

Број На Модел На:
g104sn03 v1
Тип:
TFT
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
10.4 инчен
Резолуција:
800 (RGB)*600(SXGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
230 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
500
Екранот Бои:
262K/16.2 M (6-bit/6-бит+FRC)
Сигнал Интерфејс:
LVDS (1ch,6/8-bit)
Влезен Напон:
3.3 V (Typ.)
Панел Модел:
g104sn03 v1
Свеж

Избор на клиенти