.

.

New
Се користи во шприцоване машина 10.4 инчен LCD Панел LP104V2 1024 RGB*768 XVGA

Се користи во шприцоване машина 10.4 инчен LCD Панел LP104V2 1024 RGB*768 XVGA

DEN 5184.00
DEN 5760.00

Стока
Достапно.


(3) Ние ќе се потрудиме да го реши секој можен проблем за вашиот по продажба.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект.
Гаранција :
(1) Сите објекти ќе бидат строго проверени и се испраќаат со силна пакет. Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.
(2) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме оставете ни со 5 ѕвезди повратни информации. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 70/70/40/70 (Мин. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка . Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период.)(VCC) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
Испорака
1)превозот во Светот.
4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . Нашата онлајн продавница животи со вашите повратни информации.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 20/40(Typ.4 инчен LCD Панел LP104 V2 1024 RGB*768 XVGA
Фото Детали
Опис На Производот
Панел Модел LP104 V2 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 10. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.4 инчи со Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) brightness (Осветленост 200 cd/m2 (Typ.

Детали

Број На Модел На:
LP104V2
Тип:
TFT
Панел Модел:
LP104V2
Панел Тип:
a-Si TFT-LCD Панел
Панел Големина:
10.4 инчен
Резолуција:
640 (RGB)*480 (VGA)
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
200 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
300
Тип На Светилка:
CCFL
Свеж

Избор на клиенти